Vaardigheid aansluitend aan dressuur 1e/2e proef
De vaardigheid is vanaf 9.00 uur open voor verkenning.
Tijdens de lunchpauze kan er indien nodig nog worden verkend. Dringend verzoek het Hnr. (is wagennummer) op de menwagen te plaatsen!
Lijst gemaakt op: 21-06-2019 10:04:41
Definitieve startlijst.
KNHS Menwedstrijd paarden en pony's RV Margrietruiters Sprang-Capelle. Locatie: Julianalaan 86 - 5161 BC Sprang-Capelle
Datum: zaterdag 22 juni 2018
Tel: 0031.6.29.470.903
Mail: wedstrijd@margrietruieters.com
Rubrieksponsor: Mammoet Road Cargo BV Oudenbosch en Maton Groep Waalwijk
Ring 1
Datum: 22-06-2019
Aanvang: 10:00
Jury bij C: Kolk, B.A.A. Van der
nr.--tijd
Hnr
Ruiter
Paard/Pony
Kl.
Cat.
hin/spr
P.nr.
Vereniging
1--10:00
11
Peter Coppens
Gracieuze
M
1-pa
58
Paardenvriend
2--10:10
3228
Mari Van de Wetering
Ziggy
M
1-pa
58
Parcival Bernheze
3--10:20
5
Ellen Van der Sande - Boot
Noran
B
1-po
54
Blijde Rijders
4--10:30
15
Sjaak Broekmans
Flame
BB
1-pa
54
Juliana
5--10:40
6
Ilse Verkuil
Dirk
L
1-pa
56
Postkoets
6--10:50
14
Ekelien Van 't Hoog
Uniek Esmee uit d'n Duyl
L
1-pa
56
Killesteynruiters
7--11:00
4225
René Wouters
Maaike
L
1-pa
56
Eerste Geldropse Menclub
8--11:10
9--11:20
13
Richard van der Steeg
Elia P
L
1-pa
56
Postkoets
10--11:30
4219
Derek Martens
Ysabel
L
1-po
56
Udense Menvereniging
11--11:40
18
Chantal Van Teeffelen
Armani
M
1-pa
58
Odrada Ruiters
11:50
pauze (30 min.)
12--12:20
79
Ton Verschoor
Apollo van 't oudbroek
M
1-pa
58
Waal En Linge
13--12:30
9
Marcella Heijkoop
Floris
B
1-pa
54
Killesteynruiters
14--12:40
1831
Bert Nultenboek
Wendy
B
1-po
54
Waal En Linge
15--12:50
3
Lonneke Verhoeven
Breezer
BB
1-po
54
Margrietruiters
16--13:00
1
Albert Vink
Urmando & Veralina
BB
2-pa
54
Margrietruiters
17--13:10
3130
Mirjam Kivits - Van Turnhout
High Flown's Bambi, High Flown's Belle
M
2-po
60
Postkoets
18--13:20
16
Bianca Hendriks
Damiro, Claus
B
2-po
54
Odrada Ruiters
19--13:30
10
Nancy Jongenelen
Dick, Cadanz
B
2-po
54
Odrada Ruiters
20--13:40
3655
Petra Kruize
Cees van de Bunthoeve, Jan van de Bunthoeve
B
2-po
54
Postkoets
21--13:50
7
Klaas Sande
Zarif
B
1-po
54
Blijde Rijders
22--14:00
8
Loek Van Delft
Myra
B
1-po
54
Postkoets
Rubrieksponsor: Dierenkliniek DierNartsen Oosteind en Vermeer Sierbestrating Loon op Zand
Ring 2
Datum: 22-06-2019
Aanvang: 10:20
Jury bij C: Jong, P.T. De
nr.--tijd
Hnr
Ruiter
Paard/Pony
Kl.
Cat.
hin/spr
P.nr.
Vereniging
1--10:20
11
Peter Coppens
Gracieuze
M
1-pa
59
Paardenvriend
2--10:30
3228
Mari Van de Wetering
Ziggy
M
1-pa
59
Parcival Bernheze
3--10:40
5
Ellen Van der Sande - Boot
Noran
B
1-po
55
Blijde Rijders
4--10:50
15
Sjaak Broekmans
Flame
BB
1-pa
55
Juliana
5--11:00
6
Ilse Verkuil
Dirk
L
1-pa
57
Postkoets
6--11:10
14
Ekelien Van 't Hoog
Uniek Esmee uit d'n Duyl
L
1-pa
57
Killesteynruiters
7--11:20
4225
René Wouters
Maaike
L
1-pa
57
Eerste Geldropse Menclub
8--11:30
12
Frank Van der Doelen
Iverno
M
1-pa
59
Paardenvriend
9--11:40
13
Richard van der Steeg
Elia P
L
1-pa
57
Postkoets
10--11:50
4219
Derek Martens
Ysabel
L
1-po
57
Udense Menvereniging
11--12:00
18
Chantal Van Teeffelen
Armani
M
1-pa
59
Odrada Ruiters
12:10
pauze (30 min.)
12--12:40
80
Ton Verschoor
Apollo van 't oudbroek
M
1-pa
59
Waal En Linge
13--12:50
9
Marcella Heijkoop
Floris
B
1-pa
55
Killesteynruiters
14--13:00
1831
Bert Nultenboek
Wendy
B
1-po
55
Waal En Linge
15--13:10
12
Frank Van der Doelen
Hilde
Z
1-pa
62
Paardenvriend
16--13:20
1
Albert Vink
Urmando & Veralina
BB
2-pa
55
Margrietruiters
17--13:30
3130
Mirjam Kivits - Van Turnhout
High Flown's Bambi, High Flown's Belle
M
2-po
61
Postkoets
18--13:40
16
Bianca Hendriks
Damiro, Claus
B
2-po
55
Odrada Ruiters
19--13:50
10
Nancy Jongenelen
Dick, Cadanz
B
2-po
55
Odrada Ruiters
20--14:00
3655
Petra Kruize
Cees van de Bunthoeve, Jan van de Bunthoeve
B
2-po
55
Postkoets
21--14:10
7
Klaas Sande
Zarif
B
1-po
55
Blijde Rijders
22--14:20
8
Loek Van Delft
Myra
B
1-po
55
Postkoets
Rubrieksponsor: Woonkenners Kaatsheuvel, Van Baardwijk-Broeks Sprang-Capelle en Rabobank Langstraat.