Lijst gemaakt op: 07-09-2019 17:29:32
Uitslagen: KNHS dressuurwedstrijd paarden en pony's RV Margrietruiters Sprang-Capelle.
Locatie: Julianalaan 86 - 5161 BC Sprang-Capelle
Datum: zaterdag 07-09--2019
Telefoonnummer: 0031 6.29.470.903
Dressuur 1e proef
Ring 1
Jury bij C: Bambacht, C.B.
Z1/P, proef 23 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Quincy Meulblok | Pure Bf's Eternity | Rousseau | Z1 | P | 23 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 220 |
|
2 | Cristel Vugts - Verhagen | Hero | Negro | Z1 | P | 23 | Tilburgse RV. 't Zandeind | 203 |
3 | Joanneke Van Os | Ekoriana V.o.d. | Johnson | Z1 | P | 23 | Margrietruiters | 197 |
Z2/P-ZZL/P, proef 31/27 (4 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Britte De Jong | Vino Rosso | Flemmingh | ZZL | P | 31 | Margrietruiters | 225 |
|
2 | Nicole Bergmans | Eloïse | Ampère | Z2 | P | 27 | Margrietruiters | 207 |
3 | Astrid van Beijnen | Misterioso Mp | Onbekend | Z2 | P | 27 | Dongen | 206 |
4 | Fieneke Snaphaan - Snoeck | Watinka S | Painted Black | Z2 | P | 27 | Kegelaer | 198 |
Z1/P, proef 24 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Cristel Vugts - Verhagen | Hero | Negro | Z1 | P | 24 | Tilburgse RV. 't Zandeind | 221,5 |
|
2 | Quincy Meulblok | Pure Bf's Eternity | Rousseau | Z1 | P | 24 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 212,5 |
Z2/P-ZZL/P, proef 32/28 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Britte De Jong | Vino Rosso | Flemmingh | ZZL | P | 32 | Margrietruiters | 221,5 |
|
2 | Lotte Maes | RH stables Tum Tum Swing | Onbekend | Z2 | P | 28 | Hulst | 208,5 |
B/D-B/E-L1/C-L1/D, proef 3/7 (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Maud Van den Bighelaar | Flash van de Manuhoeve | Orchard Limp-Lopper | B | D | 3 | St. Lambertus Udenhout | 191 |
2 | Femke Pruijsen | Real | Vader Onbekend | L1 | D | 7 | Margrietruiters | 185,5 |
|
3 | Elise De Jong | case | Karlos | L1 | D | 7 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 184,5 |
4 | Pien Berkel | Stormwind | Vader Onbekend | L1 | C | 7 | St. Jansruitertjes | 177,5 |
5 | Deborah Pullen | Heavenly | Picasso Van Knedo | B | E | 3 | Nieuwe Roef | 176,5 |
6 | Renske Pruijsen | Chindy | Onbekend | L1 | C | 7 | Margrietruiters | 174 |
L2/P, proef 11 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Tiên Gebhard | De Noor | Jazz | L2 | P | 11 | Trouwe Kameraden | 200,5 |
|
2 | Tessa Van Os | Iana V.O.D. | Negro | L2 | P | 11 | Margrietruiters | 194 |
3 | Noemie Govaarts | Juwel | Elcapone | L2 | P | 11 | Echo Drunen-Elshout | 191 |
Dressuur 1e Proef
Ring 1
Jury bij C: Matthijsse, M.E.
M1/D-M2/D, proef 15/19 (4 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Robin Hollants | Babette | Justice H.R. | M1 | D | 15 | Kleine Heraut | 192 |
|
2 | Finette Pleijter | Hoppenhof's Jari | Woodrow Carisbrooke | M2 | D | 19 | Margrietruiters | 186,5 |
3 | Melany Pruijsen | Real | Vader Onbekend | M1 | D | 15 | Margrietruiters | 177,5 |
4 | Annika Schreuders | Bella-Lisa | Vader Onbekend | M1 | D | 15 | L.v. Heusden & Altena | 175 |
B/P-L1/P, proef 7/3 (8 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Saskia Van Ooststroom | Jive | Dorado | L1 | P | 7 | Cavalieren | 200,5 |
2 | Tessa Van Os | Kaptain Jack V.O.D. | Garava | L1 | P | 7 | Margrietruiters | 196 |
|
3 | Megan Dullaart | Emi MD | Zizi Top | B | P | 3 | Tilburgse RV. 't Zandeind | 187,5 |
4 | Lotte Dekkers | Jiwendy | Blue Hors Zack | L1 | P | 7 | Margrietruiters | 187 |
5 | Laura Leeuwenburgh | Immerdale H | Everdale | L1 | P | 7 | Margrietruiters | 185,5 |
6 | Tiên Gebhard | Zen H&C | Apache | L1 | P | 7 | Trouwe Kameraden | 178,5 |
7 | Tessa Van Os | Just Dolly | Everdale | L1 | P | 7 | Margrietruiters | 176 |
8 | Marlou Van Gent | Talent | Fs Harry Potter | B | P | 3 | Paard van Troje | 165,5 |
M1/P-M2/P, proef 19/15 (5 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Diane Ingen - Van Iersel | Gadorijke | Andretti | M2 | P | 19 | Lambertus Udenhout | 198 |
2 | Quincy Meulblok | Pure Bf's Gentleman | Rousseau | M2 | P | 19 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 194,5 |
|
3 | Tess Bierhuizen | Verstijnens Izadina | Wynton | M1 | P | 15 | Lambertus Udenhout | 188,5 |
4 | Jolanda Akkermans | Nartino WH | Navaricco | M1 | P | 15 | Paardenvriend | 184,5 |
5 | Julia Rietveld | Stal Rietveld's Ulrik | Aarnold 471 | M2 | P | 19 | Margrietruiters | 184 |
Dressuur 2e Proef
Ring 2
Jury bij C: Fonken - Moll, J.H.
B/D-B/E-L1/C-L1/D-L1/E, proef 4/8 (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Maud Van den Bighelaar | Flash van de Manuhoeve | Orchard Limp-Lopper | B | D | 4 | St. Lambertus Udenhout | 188 |
2 | Elise De Jong | case | Karlos | L1 | D | 8 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 183,5 |
|
3 | Femke Pruijsen | Real | Vader Onbekend | L1 | D | 8 | Margrietruiters | 181 |
4 | Pien Berkel | Stormwind | Vader Onbekend | L1 | C | 8 | St. Jansruitertjes | 178,5 |
5 | Deborah Pullen | Heavenly | Picasso Van Knedo | B | E | 4 | Nieuwe Roef | 178 |
6 | Renske Pruijsen | Chindy | Onbekend | L1 | C | 8 | Margrietruiters | 173 |
M1/D-M2/D, proef 20/16 (4 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Finette Pleijter | Hoppenhof's Jari | Woodrow Carisbrooke | M2 | D | 20 | Margrietruiters | 190,5 |
|
2 | Robin Hollants | Babette | Justice H.R. | M1 | D | 16 | Kleine Heraut | 183 |
3 | Annika Schreuders | Bella-Lisa | Vader Onbekend | M1 | D | 16 | L.v. Heusden & Altena | 178,5 |
4 | Melany Pruijsen | Real | Vader Onbekend | M1 | D | 16 | Margrietruiters | 161,5 |
B/P-L1/P, proef 8/4 (7 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Saskia Van Ooststroom | Jive | Dorado | L1 | P | 8 | Cavalieren | 207 |
2 | Tessa Van Os | Kaptain Jack V.O.D. | Garava | L1 | P | 8 | Margrietruiters | 203 |
|
3 | Megan Dullaart | Emi MD | Zizi Top | B | P | 4 | Tilburgse RV. 't Zandeind | 194 |
4 | Lotte Dekkers | Jiwendy | Blue Hors Zack | L1 | P | 8 | Margrietruiters | 190 |
5 | Laura Leeuwenburgh | Immerdale H | Everdale | L1 | P | 8 | Margrietruiters | 174,5 |
6 | Marlou Van Gent | Talent | Fs Harry Potter | B | P | 4 | Paard van Troje | 171 |
7 | Tiên Gebhard | Zen H&C | Apache | L1 | P | 8 | Trouwe Kameraden | 170,5 |
L2/P-M1/P, proef 12/16 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Tiên Gebhard | De Noor | Jazz | L2 | P | 12 | Trouwe Kameraden | 201,5 |
|
2 | Jolanda Akkermans | Nartino WH | Navaricco | M1 | P | 16 | Paardenvriend | 187,5 |
3 | Tess Bierhuizen | Verstijnens Izadina | Wynton | M1 | P | 16 | Lambertus Udenhout | 183,5 |
M2/P, proef 20 (4 combinaties)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Vader | Kl. | Cat. | P.nr. | Vereniging | ptn. |
1 | Quincy Meulblok | Pure Bf's Gentleman | Rousseau | M2 | P | 20 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 181 |
|
2 | Julia Rietveld | Stal Rietveld's Ulrik | Aarnold 471 | M2 | P | 20 | Margrietruiters | 175 |
3 | Diane Ingen - Van Iersel | Gadorijke | Andretti | M2 | P | 20 | Lambertus Udenhout | 172 |
4 | Suzanne Jansen - Smulders | Hurricane | Alvarino | M2 | P | 20 | Edele Hoefjes Klein-Dongen-Vaart | 170,5 |