Lijst gemaakt op: 19-06-2021 19:49:45

Mennen Dressuur 1e Proef

Ring 1
Datum: 19-06-2021
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Jong, P.T. De

BB/2sp-pa en BB/1sp-pa en BB/1sp-po, proef 54 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Karel GeentjesJonas GSMBB54Gastlicentie, RV.198,5
2Marcella HeijkoopMabeyBB54Killesteynruiters, MV. De182
 
3Mirthe van DongenGeronaBB54Margrietruiters, RV.178
4Albert VinkUrmando & VeralinaBB54Margrietruiters, RV.168,5
5Bert NultenboekDetroitBB54Waal En Linge, MV.166

B/1sp-po, proef 54 (8 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Ilse SteijversTessB54Menvereniging Peel en Maas, MV.195
2Ilse SteijversBoB54Menvereniging Peel en Maas, MV.194
 
3Meike van GorkomCasper h.r.horsesB54Postkoets, MV. De193
4Chantal SchenkelDianthaB54DSV West-brabant, MV.190,5
5Bianca HendriksCrissB54Odrada Ruiters, MV.187,5
6Linda KasterenFlashB54Door Inspannen Ontspanning, MV.182,5
7Christ Van DongenFellend SantanaB54Postkoets, MV. De180
8DaniŽlle van HattumVechtzicht ChristopherB54Ons Genoegen, MV.178,5

L/1sp-po, proef 56 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1DaniŽlle van HattumFleurtjeL56Ons Genoegen, MV.194

B/1sp-pa, proef 54 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Patrick DeckersDullahB54Eerste Geldropse Menclub, MV.198
2Danielle Eypelaer - BrouwersRumbleB54Ons Genoegen, MV.197
 Leon Van RoesselLorettaB54Postkoets, MV. De197
 
4Sarah NollenKyraB54Prinses Irene, MV194,5
5Adrie De GrootLitolaneB54't Raamdal, MV.185,5

L/1sp-pa, proef 56 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Ad VoesenekBalser JuniorL56Ons Genoegen, MV.215,5

M/1sp-pa, proef 58 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Marion HanegraafSilvesterM58Parcival Bernheze, MV.215,5
2Annelies ThielenFelixM58Postkoets, MV. De212
 
3Martien Van StipdonkAerobicsM58Eerste Geldropse Menclub, MV.209
4Ton VerschoorApollo van 't oudbroekM58Waal En Linge, MV.186
5Renť WoutersMaaikeM58Eerste Geldropse Menclub, MV.180
xPiet PeepersFuronM58Door Inspannen Ontspanning, MV.NG

Z/1sp-pa, proef 62 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Dominique van der KruijsTaradelZ62Odrada Ruiters, MV.199,5

B/2sp-po, proef 54 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Irma TeunissenMick, PuckB54Eerste Geldropse Menclub, MV.201,5
 
2Bianca HendriksDamiro, ClausB54Odrada Ruiters, MV.198
3Irma TeunissenSaga, CarlosB54Eerste Geldropse Menclub, MV.198
4Annemarie KuenenHanneke, JannekeB54Prinses Irene, MV183

L/2sp-po, proef 56 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL56Postkoets, MV. De194

Z/2sp-po, proef 64 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyZ64Door Eenheid Sterk, MV.207,5


Mennen Dressuur 2e Proef

Ring 2
Datum: 19-06-2021
Aanvang: 09:50

Jury bij C: Kolk, B.A.A. Van der

BB/2sp-pa en BB/1sp-pa en BB/1sp-po, proef 55 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Karel GeentjesJonas GSMBB55Gastlicentie, RV.211
2Marcella HeijkoopMabeyBB55Killesteynruiters, MV. De173
 
3Albert VinkUrmando & VeralinaBB55Margrietruiters, RV.166
4Bert NultenboekDetroitBB55Waal En Linge, MV.149
5Mirthe van DongenGeronaBB55Margrietruiters, RV.147

B/1sp-po, proef 55 (7 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Ilse SteijversTessB55Menvereniging Peel en Maas, MV.198
2Chantal SchenkelDianthaB55DSV West-brabant, MV.193
 
3DaniŽlle van HattumVechtzicht ChristopherB55Ons Genoegen, MV.188
4Ilse SteijversBoB55Menvereniging Peel en Maas, MV.188
5Bianca HendriksCrissB55Odrada Ruiters, MV.174
6Meike van GorkomCasper h.r.horsesB55Postkoets, MV. De173
7Christ Van DongenFellend SantanaB55Postkoets, MV. De169

L/1sp-po, proef 57 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1DaniŽlle van HattumFleurtjeL57Ons Genoegen, MV.199
 
2Linda KasterenBUDDYL57Door Inspannen Ontspanning, MV.184

B/1sp-pa, proef 55 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Sarah NollenKyraB55Prinses Irene, MV200
2Leon Van RoesselLorettaB55Postkoets, MV. De198
 
3Danielle Eypelaer - BrouwersRumbleB55Ons Genoegen, MV.195
4Adrie De GrootLitolaneB55't Raamdal, MV.182
5Patrick DeckersDullahB55Eerste Geldropse Menclub, MV.160

L/1sp-pa, proef 57 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Ad VoesenekBalser JuniorL57Ons Genoegen, MV.200
 
2Gerard SchenkVitoL57Zaanse Ruiters, MV.154

M/1sp-pa, proef 59 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Annelies ThielenFelixM59Postkoets, MV. De218
2Marion HanegraafSilvesterM59Parcival Bernheze, MV.206
 
3Renť WoutersMaaikeM59Eerste Geldropse Menclub, MV.184,5
4Martien Van StipdonkAerobicsM59Eerste Geldropse Menclub, MV.181
5Ton VerschoorApollo van 't oudbroekM59Waal En Linge, MV.165
xPiet PeepersFuronM59Door Inspannen Ontspanning, MV.NG

Z/1sp-pa, proef 63 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Dominique van der KruijsTaradelZ63Odrada Ruiters, MV.196

B/2sp-po, proef 55 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Irma TeunissenSaga, CarlosB55Eerste Geldropse Menclub, MV.203
 
2Bianca HendriksDamiro, ClausB55Odrada Ruiters, MV.193
3Irma TeunissenMick, PuckB55Eerste Geldropse Menclub, MV.191

L/2sp-po, proef 57 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL57Postkoets, MV. De189

Z/2sp-po, proef 65 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingptn.
1Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyZ65Door Eenheid Sterk, MV.202


Vaardigheid

Datum: 19-06-2021
Aanvang: 10:15

Jury: Groot, W.J. De

BB/1sp-pa en BB/2sp-pa en BB/1sp-po, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Bert NultenboekDetroitBB1eWaal En Linge, MV.3165,17  
2Karel GeentjesJonas GSMBB1eGastlicentie, RV.6170,29  
 
3Albert VinkUrmando & VeralinaBB1eMargrietruiters, RV.12210  
4Jan Jong deMabeyBB1eKillesteynruiters, MV. De15,5222,94  
5Mirthe van DongenMirtheBB1eMargrietruiters, RV.27186,16  

BB/1sp-pa en BB/2sp-pa en BB/1sp-po, 2e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Karel GeentjesJonas GSMBB2eGastlicentie, RV.0159,89664,18
2Jan Jong deMabeyBB2eKillesteynruiters, MV. De3180  
 
3Bert NultenboekDetroitBB2eWaal En Linge, MV.6161,2  
4Mirthe van DongenGeronaBB2eMargrietruiters, RV.12202,76  
5Albert VinkUrmando & VeralinaBB2eMargrietruiters, RV.15,5228,15  

L/1sp-po, 1e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ilse SteijversBoL1eMenvereniging Peel en Maas, MV.0153,4063,25
 
2Chantal SchenkelDianthaL1eDSV West-brabant, MV.0146,22065,44
3Linda KasterenFlashL1eDoor Inspannen Ontspanning, MV.3171,1  
4Christ Van DongenFellend SantanaL1ePostkoets, MV. De3181  
xDemi van BreeBarryL1eMenvereniging Peel en Maas, MV.NG   

M/1sp-po, 1e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Linda KasterenBUDDYM1eDoor Inspannen Ontspanning, MV.0151,79058,6
 
2Ilse SteijversTessM1eMenvereniging Peel en Maas, MV.0152,75065,75

L/1sp-po, 2e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Christ Van DongenFellend SantanaL2ePostkoets, MV. De3156,61  
 
xIlse SteijversBoL2eMenvereniging Peel en Maas, MV.Uit3   

M/1sp-po, 2e parcours (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ilse SteijversTessM2eMenvereniging Peel en Maas, MV.0146,04063,4

L/1sp-pa, 1e parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ad VoesenekBalser JuniorL1eOns Genoegen, MV.0160,67669,4
2Leon Van RoesselLorettaL1ePostkoets, MV. De1,5185,29  
3Gerard SchenkVitoL1eZaanse Ruiters, MV.3149,37  
 
4Patrick DeckersDullahL1eEerste Geldropse Menclub, MV.3168,85  
5Ton VerschoorApollo van 't oudbroekL1eWaal En Linge, MV.6168,42  
6Danielle Eypelaer - BrouwersRumbleL1eOns Genoegen, MV.6,5183,84  
7Renť WoutersMaaikeL1eEerste Geldropse Menclub, MV.8192,16  
8Richard van der SteegElia PL1ePostkoets, MV. De15206,32  
9Adrie De GrootLitolaneL1e't Raamdal, MV.26212,42  

M/1sp-pa, 1e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marion HanegraafSilvesterM1eParcival Bernheze, MV.0153,95069,64
 
2Annelies ThielenFelixM1ePostkoets, MV. De0161,551269
3Martien Van StipdonkAerobicsM1eEerste Geldropse Menclub, MV.6169,47  
xPiet PeepersFuronM1eDoor Inspannen Ontspanning, MV.NG   

L/1sp-pa, 2e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Leon Van RoesselLorettaL2ePostkoets, MV. De0164,5369,89
2Ton VerschoorApollo van 't oudbroekL2eWaal En Linge, MV.0169,62Uit10 
 
3Gerard SchenkVitoL2eZaanse Ruiters, MV.3138,39  
4Adrie De GrootLitolaneL2e't Raamdal, MV.3168,55  
5Richard van der SteegElia PL2ePostkoets, MV. De6,5189,1  

M/1sp-pa, 2e parcours (0 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
xPiet PeepersFuronM2eDoor Inspannen Ontspanning, MV.NG   

L/2sp-po, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Annemarie KuenenHanneke, JannekeL1ePrinses Irene, MV0171,05063,53
2Irma TeunissenMick, PuckL1eEerste Geldropse Menclub, MV.3144,29  
 
3Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL1ePostkoets, MV. De3165,47  
4Bianca HendriksDamiro, ClausL1eOdrada Ruiters, MV.6178,85  
5Irma TeunissenSaga, CarlosL1eEerste Geldropse Menclub, MV.8168,69  

L/2sp-po, 2e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Annemarie KuenenHanneke, JannekeL2ePrinses Irene, MV0152,85066,31
 
2Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL2ePostkoets, MV. De3163,84  

L/sul-po, 1e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Angeline SteijversSterreL1eMenvereniging Peel en Maas, MV.1184,64  
 
2Bianca HendriksCrissL1eOdrada Ruiters, MV.9159,69  

L/sul-po, 2e parcours (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Angeline SteijversSterreL2eMenvereniging Peel en Maas, MV.0165,52065,06