Lijst gemaakt op: 20-05-2022 12:10:26

Parcours verkennen kan ook op vrijdagmiddag tussen 16:00 en 19:00 uur!
Definitieve startlijst!
Vaardigheid aansluitend dressuur 1e/2e proef
De vaardigheid is vanaf: 8:30 uur open voor verkenning.
Tijdens de lunchpauze +/- 12:30 uur kan er indien nodig nog worden verkend.
Voor/aan/afmeldingen/wijzigingen mail:
mennen@margrietruieters.com
Leen Zwart Tel: 0031.6.29.470.903
Inschrijfgeld A.U.B vooraf overmaken aan:
De Margrietruiters
NL73 RABO 0334 2604 50
  10.- per proef
Met naam deelnemer(ster)



Mennen Dressuur 1e Proef
Mennen Dressuur 2e Proef
Vaardigheid

Mennen Dressuur 1e Proef

Ring 1
Datum: 21-05-2022
Aanvang: 09:30

Jury bij C: Jong, P.T. De

Schrijver bij C: Sterre de Jong

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--09:30Irma TeunissenSagaL1-po 75
2--09:40Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL2-po 75
3--09:50Ilse KuenenBaukjeB1-pa 73
4--10:00Pim MauriksilB1-pa 73
5--10:10Christ Van DongenFellend SantanaB1-po 73
10:20pauze (15 min.)     
6--10:35Irma TeunissenCarlosL1-po 75
7--10:45Chantal Van TeeffelenArmaniM1-pa 77
8--10:55Jan van RielYmkeBB1-pa 73
9--11:05Magda SlagboomGuusB1-po 73
10--11:15Megan BruinHebbesB1-po 73
11--11:25Annemarie KuenenHanneke, JannekeB2-po 73
12--11:35Pieter KloksIqhillBB1-pa 73
13--11:45Isabel de SomerSontoB1-pa 73
14--11:55Jacqueline BergPeekhils Morse en SherlockBB2-po 73
12:05pauze (45 min.)     
15--12:50Irma TeunissenSaga, CarlosM2-po 79
16--13:00Bert NultenboekDetroitBB1-po 73
17--13:10Constance Groeneveld - RoldaanAida van DwingelooL1-pa 75
18--13:20Joyce HooghLeopold Lion van den Biestaete HoeveM1-po 77
19--13:30Karel GeentjensJonas GSML1-pa 75
20--13:40Richard van der SteegElia PM1-pa 77
21--13:50Renate RolingWijtske DLM1-pa 77
22--14:00Alexandra DeekeBric-a-Brac EnricoB1-po 73
23--14:10Pascal Van GastelDeijeB1-pa 73
24--14:20Annika van den HoutLokiB1-po 73
25--14:30Irma TeunissenMick, PuckBB2-po 73


Terug naar de top

Mennen Dressuur 2e Proef

Ring 2
Datum: 21-05-2022
Aanvang: 09:50

Jury bij C: Schellekens, W.A.M.

Schrijver bij C: Mw. Schellekens

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1--09:50Irma TeunissenSagaL1-po 76
2--10:00Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL2-po 76
3--10:10Ilse KuenenBaukjeB1-pa 74
4--10:20      
5--10:30Christ Van DongenFellend SantanaB1-po 74
10:40pauze (15 min.)     
6--10:55Irma TeunissenCarlosL1-po 76
7--11:05Chantal Van TeeffelenArmaniM1-pa 78
8--11:15Jan van RielYmkeBB1-pa 74
9--11:25Magda SlagboomGuusB1-po 74
10--11:35Megan BruinHebbesB1-po 74
11--11:45Annemarie KuenenHanneke, JannekeB2-po 74
12--11:55      
13--12:05Isabel de SomerSontoB1-pa 74
14--12:15Jacqueline BergPeekhils Morse en SherlockBB2-po 74
12:25pauze (45 min.)     
15--13:10Irma TeunissenSaga, CarlosM2-po 80
16--13:20Bert NultenboekDetroitBB1-po 74
17--13:30Constance Groeneveld - RoldaanAida van DwingelooL1-pa 76
18--13:40Joyce HooghLeopold Lion van den Biestaete HoeveM1-po 78
19--13:50Karel GeentjensJonas GSML1-pa 76
20--14:00Richard van der SteegElia PM1-pa 78
21--14:10Renate RolingWijtske DLM1-pa 78
22--14:20Alexandra DeekeBric-a-Brac EnricoB1-po 74
23--14:30Pauline JongH.e.c. ArkoM1-po 77
24--14:40Pascal Van GastelDeijeB1-pa 74
25--14:50Pauline JongH.e.c. ArkoM1-po 78
26--15:00Annika van den HoutLokiB1-po 74
27--15:10Irma TeunissenMick, PuckBB2-po 74


Terug naar de top

Vaardigheid

Datum: 21-05-2022
Aanvang: 10:45

Jury: Bosch, B.J. Van den

Schrijver: Jeanine Schoondermark

nr.RuiterPaard/PonyKl.Cat.hin/sprP.nr.
1Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL2-po158/1281e
2Petra KruizeCees van de Bunthoeve, Jan van de BunthoeveL2-po158/1282e
3Ilse KuenenBaukjeL1-pa153/1281e
4Pim MauriksilL1-pa153/1281e
5Christ Van DongenFellend SantanaL1-po153/1281e
6Christ Van DongenFellend SantanaL1-po153/1282e
7Gerrel VinkLe BumbaluBB1-po153/1281e
8Gerrel VinkLe BumbaluBB1-po153/1282e
9Chantal Van TeeffelenArmaniL1-pa153/1281e
10Jan van RielYmkeBB1-pa153/1281e
11Magda SlagboomGuusBB1-po153/1282e
12Pieter KloksIqhillBB1-pa153/1281e
13Annemarie KuenenHanneke, JannekeM2-po153/1281e
14Annemarie KuenenHanneke, JannekeM2-po153/1282e
15Isabel de SomerSontoL1-pa153/1281e
 pauze (60 min.)     
16Irma TeunissenSaga, CarlosL2-po168/1381e
17Bert NultenboekDetroitBB1-po153/1281e
18Bert NultenboekDetroitBB1-po153/1282e
19Constance Groeneveld - RoldaanAida van DwingelooM1-pa153/1281e
20Joyce HooghLeopold Lion van den Biestaete HoeveM1-po153/1281e
21Joyce HooghLeopold Lion van den Biestaete HoeveM1-po153/1282e
22Karel GeentjensJonas GSML1-pa163/1381e
23Karel GeentjensJonas GSML1-pa163/1382e
24Richard van der SteegElia PL1-pa163/1381e
25Richard van der SteegElia PL1-pa163/1382e
26Alexandra DeekeBric-a-Brac EnricoL1-po153/1281e
27Alexandra DeekeBric-a-Brac EnricoL1-po153/1282e
28Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyM2-po153/1281e
29Frank BrakenhoffMr. Jack, Mr. JimmyM2-po153/1282e
30Bram ReedijkHec ArcoBB1-po153/1281e
31Bram ReedijkHec ArcoBB1-po153/1282e
32Irma TeunissenMick, PuckL2-po168/1381e


Terug naar de top