Lijst gemaakt op: 03-06-2022 09:21:13

Definitieve startlijst.
Voor/aan/afmeldingen/wijzigingen mail:
dressuur@margrietruiters.com
Leen Zwart Tel: 0031.6.29.470.903
Inschrijfgeld A.U.B vooraf overmaken aan:
De Margrietruiters
NL73 RABO 0334 2604 50
Paarden = 12.50 - Pony's = 10.- per proef.
Met naam deelnemer(ster)


Dressuur Klasse: M1/M2/Z1/Z2/ZZL.
Dresuur klasse: L2/M1/M2
Dresuur Klasse: B/L1/L2.
Dresuur Klasse: B/L1/L2

Dressuur Klasse: M1/M2/Z1/Z2/ZZL.

Ring 1
Datum: 04-06-2022
Aanvang: 09:15

Jury bij C: Pullens, A.C.L.

Schrijver bij C: Jeanine Schoondermark

nr.--tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.
1--09:15Karina Van BruggenEdmundoUppervilleZZLP46
2--09:23Sharon Van den Born - OomenGhettoBretton WoodsZZLP46
3--09:30Karina Van BruggenEdmundoUppervilleZZLP47
4--09:38Sharon Van den Born - OomenGhettoBretton WoodsZZLP47
5--09:45Simone SchaafsmaJersey MDundee MZZLP46
6--09:53Denise Van den DriesIniestaArmaniZZLP46
7--10:00Simone SchaafsmaJersey MDundee MZZLP47
8--10:08Denise Van den DriesIniestaArmaniZZLP47
9--10:15Anne HeeschJamaica ONegroZ2P42
10--10:23Daisy ValkElianthe FWyntonZ1P38
11--10:30Anna RuiterHarmonie NBerlinZ1P38
12--10:38Daisy ValkElianthe FWyntonZ1P39
13--10:45Saskia Van OoststroomJiveDoradoZ1P38
14--10:53Arwen Van t RietCooperSerano GoldZ1P38
15--11:00Cristel Vugts - VerhagenLuna-VGalaxieZ1P38
16--11:08Arwen Van t RietCooperSerano GoldZ1P39
11:15Ring aanpassen (15 min.)     
17--11:30Carolien MaasQ-magicQuo VadosM2P34
18--11:38Sanne RoodnatFayVleutM2P34
19--11:45Rianne Van HemertFernandoGribaldiM2P34
20--11:53Mado van GilsAlfa's Black BoyHaarlemM2P34
21--12:00Anneloes Van de VenMaikoYmte 407M2P34
22--12:08Laura LeeuwenburghImmerdale HEverdaleM1P30
23--12:15Jan HuizingaMighty PrinceLeprince des BoisM1P30
24--12:23Britt van SchieHiddeWikke 404M1P30


Terug naar de top

Dresuur klasse: L2/M1/M2

Ring 2
Datum: 04-06-2022
Aanvang: 09:15

Jury bij C: Fonken - Moll, J.H.

Schrijver bij C: Nienke Nederveen

nr.--tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.
1--09:15Charlotte Van der SteenNice2RideJust WimphofL2P26
2--09:23Cindy FijnemanFamousMannoL2P26
3--09:30Inge VoogdJannekeApacheL2P27
4--09:38Cindy FijnemanFamousMannoL2P27
5--09:45Inge VoogdJannekeApacheL2P26
6--09:53Karlijn van BergeijkBourbon OlympusBon Ami ZL2P26
7--10:00Finette PleijterFinesse SijgjeNumero UnoM1P31
8--10:08Karlijn van BergeijkBourbon OlympusBon Ami ZL2P27
9--10:15Femke ClabbersColm's BoyTempo Active AtlasM1D30
10--10:23Renske PruijsenDreamboySuperstar WM1E30
11--10:30Femke ClabbersColm's BoyTempo Active AtlasM1D31
12--10:38Renske PruijsenDreamboySuperstar WM1E31
10:45pauze (23 min.)     
13--11:08Jonna GroenewoudVesterVitanoM1D31
14--11:16Femke PruijsenRealVader OnbekendM2D34
15--11:23Jonna GroenewoudVesterVitanoM1D30
16--11:31Femke PruijsenRealVader OnbekendM2D35
17--11:38      
18--11:46Carolien MaasQ-magicQuo VadosM2P35
19--11:53Sanne RoodnatFayVleutM2P35
20--12:01Rianne Van HemertFernandoGribaldiM2P35
21--12:08Mado van GilsAlfa's Black BoyHaarlemM2P35
22--12:16Anneloes Van de VenMaikoYmte 407M2P35
23--12:23Laura LeeuwenburghImmerdale HEverdaleM1P31
24--12:31Jan HuizingaMighty PrinceLeprince des BoisM1P31
25--12:38Britt van SchieHiddeWikke 404M1P31


Terug naar de top

Dresuur Klasse: B/L1/L2.

Ring 1
Datum: 04-06-2022
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Naagen - Pigmans, S.

Schrijver bij C: Liesbeth

nr.--tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.
1--13:00Lotte Van SonLyonDon-Tango BBP18
2--13:08Quinty Van der HeijdenNiceDaily DiamondL1P22
3--13:15Maartje WijngaardFINOOnbekendBP18
4--13:23Robbert van de GraafEscoEscolarBP18
5--13:30Mandy HoefnagelAafkeIelke 382BP18
6--13:38Sanne VerduinCavaliaVainqueurBP18
7--13:45Margo PruijmboomPearlLatino XLIBP18
8--13:53Esma ElmaliVeraBodoL1P22
9--14:00Mandy StoopHeavens holly gHavelL1P22
10--14:08Lisanne MeijsDoe-MaarWhitakerL1P22
11--14:15Danique MathijssenMighty Mike JvHometownL1P22
12--14:23Lisa HeeschLook At Me SGeniaalL1P22
13--14:30Quinty Van der HeijdenNiagara GlnHenkieL1P22
14--14:38Phileine HulscherQuartz DMCPrincipal Dream van de DelthoeveL1D22
15--14:45Aiden QuirindongoLila LarinoOrchard Red PrinceL1D22
16--14:53Floor Van BeekgerikeVader OnbekendL1D22
17--15:00Senna de JongFiction ZHFlint Fortuna ZHL2D26
18--15:08Pien JunggeburthSulaatik's SagallLuckington Sportaide NFSL2D26
19--15:15Elise De JongcaseKarlosL2D26
20--15:23Jasmijn PetrovicFaraoFS Harry potterBD18
21--15:30Jill TulalessyKoningshoek NinaOrchid's TygoBD18
22--15:38Britt SterrenburgDetroitVader OnbekendBBC18
23--15:45Britt de GraafEnjoyOnbekendBBB18
24--15:53Juul MutsaersSonnyVader OnbekendBBA18


Terug naar de top

Dresuur Klasse: B/L1/L2

Ring 2
Datum: 04-06-2022
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Verhoeven, G.

Schrijver bij C: Finette Pleijter

nr.--tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.
1--13:15Lotte Van SonLyonDon-Tango BBP19
2--13:23Quinty Van der HeijdenNiceDaily DiamondL1P23
3--13:30Maartje WijngaardFINOOnbekendBP19
4--13:38Robbert van de GraafEscoEscolarBP19
5--13:45Mandy HoefnagelAafkeIelke 382BP19
6--13:53Roza van AlphenWiebeVader OnbekendBBP19
7--14:00Margo PruijmboomPearlLatino XLIBP19
8--14:08Esma ElmaliVeraBodoL1P23
9--14:15Mandy StoopHeavens holly gHavelL1P23
10--14:23Lisanne MeijsDoe-MaarWhitakerL1P23
11--14:30Danique MathijssenMighty Mike JvHometownL1P23
12--14:38Lisa HeeschLook At Me SGeniaalL1P23
13--14:45Quinty Van der HeijdenNiagara GlnHenkieL1P23
14--14:53Phileine HulscherQuartz DMCPrincipal Dream van de DelthoeveL1D23
15--15:00Aiden QuirindongoLila LarinoOrchard Red PrinceL1D23
16--15:08Floor Van BeekgerikeVader OnbekendL1D23
17--15:15Senna de JongFiction ZHFlint Fortuna ZHL2D27
18--15:23Pien JunggeburthSulaatik's SagallLuckington Sportaide NFSL2D27
19--15:30Elise De JongcaseKarlosL2D27
20--15:38Jasmijn PetrovicFaraoFS Harry potterBD19
21--15:45Jill TulalessyKoningshoek NinaOrchid's TygoBD19
22--15:53Britt SterrenburgDetroitVader OnbekendBBC19
23--16:00Britt de GraafEnjoyOnbekendBBB19
24--16:08Juul MutsaersSonnyVader OnbekendBBA19


Terug naar de top