Lijst gemaakt op: 01-09-2023 09:43:35
Defitinieve startlijst. Voor: aan/afmeldingen/wijzigingen mail: dressuur@margrietruiters.com Telefoonnummer: 0031.6.29.470.903 Baan verkennen mag in stap 10 minuten voor 1e rubriek of in de pauze!
Dressuur Ring:1
Ring 1
Datum: 02-09-2023
Aanvang: 09:00
Jury bij C: Pullens, A.C.L.
Schrijver bij C: Anne Kin
nr.--tijd Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr.
1--09:00 Joselyn Bammens Evalira Z1 P 38
2--09:08 Cristel Vugts - Verhagen Luna-V Z2 P 42
3--09:15 Joselyn Bammens Evalira Z1 P 39
4--09:23 Marielle Oomen Irmani van de Uilenhoek Z2 P 42
5--09:30 Thamara Janssens Kenzo ZZL P 46
6--09:38 Angela van der Beek Image IP ZZL P 46
7--09:45 Diana Damen Look A Superstar ZZL P 46
8--09:53 Angela van der Beek Image IP ZZL P 47
9--10:00 Femke Pruijsen Real Z1 D 38
10--10:08 Chantal Van Hulten Devolte ZZL P 47
11--10:15 Femke Pruijsen Real Z1 D 39
10:23 Ring aanpassen (15 min.)
12--10:38 Renske Pruijsen Dreamboy M2 E 34
13--10:45 Renske Pruijsen Dreamboy M2 E 35
Dressuur Ring:1
Ring 1
Datum: 02-09-2023
Aanvang: 11:00
Jury bij C: Verhoeven, I.D.M.
Schrijver bij C: Anne Kin
nr.--tijd Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr.
1--11:00 Babette Jochems - Van Bragt Santorini van het Dennenhof L1 P 22
2--11:08 Roeline ter Weijden Da Vinci L1 P 22
3--11:15 Marloes Peters Wise Guy L1 P 22
4--11:23 Maaike V.d. Schans Orion LE L1 P 22
5--11:30 Steyntje Dekkers Jake L2 P 26
6--11:38 (HC) Elise Vermeer (HC) Doerak B D 18
7--11:45 Bibi Dekkers Niro B P 18
8--11:53 Emily Rijken Ibbe B P 18
9--12:00 Iris Dekkers Isabeaux B P 18
10--12:08 Noëmy Maes Naomi d' Sier B P 18
11--12:15 Isabel van Pelt Lugano B E 18
12--12:23 Suus Snijders Jess B E 18
13--12:30 Maureen Vermeer Jip B B 18
14--12:38 Janne Nieuwenhuijzen Boef BB B 16
Dressuur Ring:2
Ring 2
Datum: 02-09-2023
Aanvang: 10:15
Jury bij C: Verhoeven, G.
Schrijver bij C: Irma Hartman
nr.--tijd Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr.
1--10:15 Celia Duizer Lacoste M2 P 34
2--10:23 Danique Mathijssen Mighty Mike Jv M1 P 31
3--10:30 Celia Duizer Lacoste M2 P 35
4--10:38 Sam Zwart Milucienne M1 P 30
5--10:45 Dana Buijks Lloyd M1 P 30
6--10:53 Esmee Van de Wouw Lazarus M1 P 30
7--11:00 Dana Buijks Lloyd M1 P 31
8--11:08 Lisa Soeterboek Sadeek's Carthigo M1 P 31
11:15 pauze (10 min.)
9--11:25 Roeline ter Weijden Da Vinci L1 P 23
10--11:33 Marloes Peters Wise Guy L1 P 23
11--11:40 Maaike V.d. Schans Orion LE L1 P 23
12--11:48 Steyntje Dekkers Jake L2 P 27
13--11:55 (HC) Elise Vermeer (HC) Doerak B D 19
14--12:03 Bibi Dekkers Niro B P 19
15--12:10 Emily Rijken Ibbe B P 19
16--12:18 Iris Dekkers Isabeaux B P 19
17--12:25 Noëmy Maes Naomi d' Sier B P 19
18--12:33 Isabel van Pelt Lugano B E 19
19--12:40 Suus Snijders Jess B E 19
20--12:48 Maureen Vermeer Jip B B 19
21--12:55 Janne Nieuwenhuijzen Boef BB B 17